| paul_6476 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj pe antebrat, dar nu m-am hotarat cu ce.As vrea ceva cu nume sau ceva de genu da sa fie smecher. Dati-mi niste idei.

Răspuns Câştigător
| rap4us a răspuns:

Pai eu in locul tau uite ce as face tatuaje cu : LA, Planta Weed, un tatuaj cu un craniu cu un trabuc in gura, un tatuaj cu doua pistoale, sau un tatuaj cu un scris

3 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Cât de stupid, vrei tatuaj da nu ştii cu ce. Un tatuaj ar trebui să simbolizeze ceva, nu ar trebui făcut aşa că... dăăă, e la modă. Mi se par penibili ăia care îşi fac tatuaje aşa aiurea.
Tatuează-ţi "p-i-z-d-ă" pe frunte!

| VIKZ a răspuns:

Puneti initiala ta, da cu un scris mai sofisticat

| tomcat a răspuns:

Paul sau cum te numesti in realitate eu sunt de alta parere cu tatuajul.Am un fiu care are 28 ani si am luptat mult cu el sa inteleaga ca tatuajul s-a practicat cu subtilitate in toate epocile pentru.marcarea unei persoane si a fi usor de depistat.I-ti doresti acest lucru de limitare a libertatii tale?
Baiatul meu a stat 10 ani,, afara,, si acum i-mi multumeste ca nu a avut tatuaje pe piele.Numai Hitler tatua detinutii pentru.inventar.Gandeste ca e
usor sa prinzi viteza este mai greu sa opresti.Cu respect Tomcat