| Al3rT a întrebat:

vreau sa imi fac un tatuaj pe antebrat, puteti sa imi dati niste idei? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| AdrianaC2005 a răspuns:

Hmm.
-un trandafir
-o inima
-o clepsidra care din ia curge un lichid negru
-o inima
-o luna
-un cățeluș sau ce animal vrei
-o constelatie
-o planeta
-o tigara cu fumul care iese din ia sa aibă forma unei inimi sau ce vrei tu sa fie
- un triunghi dala mai satanist, ști tu, ala cu un ochi si niste raze
-o stea
-un pistol
-un briceag
-un craniu
-un înger negru

2 răspunsuri:
| NubleReapper a răspuns:

Poti sa iti faci un citat, proverb, ceva motivational...

| RaspunsuriSerioase a răspuns:

Incearca sa gasesti ceva semnificativ pentru tine, nu iti face orice tatuaj crezi tu ca ar arata bine pe antebratul tau pentru ca daca nu are o legatura sentimentala, o sa il regreti mai devreme sau mai tarziu. Un tatuaj il ai toata viata asa ca ai grija ce model iti alegi.