| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa primesc cat mai multe raspunsuri sincere si fara sto`. Am peste 14 ani, sunt o fata normala si datorita imprejurarilor(ma refer la "micul meu univers")m-am maturizat mai devreme.Este normal ca pana la varsta asta sa nu stau cu nimeni? Nu vreau sa intelegeti gresit cum ca as fi cine stie ce pocitanie laughing. In realitate par de 18 ani. Pur si simplu, nu stiu cum sa va zic, nu am gasit un baiat care sa ma merite.Multi au vrut sa stea cu mine, dar toti se credeau "bazati" intr-un cuvant se credeau importanti.Genu` asta de persoane imi este antipaic. x_x As fi acceptat sa stau cu cineva, daca baiatul respectiv ar fi fost fara fite, sincer...Acest baiat nu l-am intalnit si de asta i-am refuzat pe toti.Prietenelor mele le place de un baiat "smecher". Acest baiat m-a urmarit odata cand veneam din oras si se tot tinea dupa mine. A doua zi mi-a trimis cerere pe mess, eu nu stiam cine e si i-am dat accept.Am vorbit, am aflat cine e, iar dupa asta el imi zice ca ar vrea o relatie.Eu l-a refuzat, pur si simplu nu e genu` meu, adica umbla cu toti golanii din oras, fumeaza printre blocuri si na ma sperie. Dupa cateva zile prietenele mele nu stiu de unde au aflat ce am vorbit noi doi pe mess si cand am iesit in oras toate au inceput sa zice ca sunt o fraiera ca l-am refuzat pe ala, ca astea sunt fite curate, cum sa il refuz pe el. Pur si simplu nu as putea sa stau cu el.Vi se pare ceva iesit din comun din ceea ce v-am spus? Mie sincer nu mi se pare... dar vreau sa vad si alte pareri.Va multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| TeQui a răspuns:

Mi se pare ca ai facut exact ceea ce trebuie Felicitari! Si nu te lua dupa colegele tale care poate sunt vaide lor fiecare e cu parerea lui in locul tau le ziceam " vi l-am pastrat voua " laughing si ramaneau masca Si daca te fac fraiera ar trebui sa le spui de ce nu vrei sa fiii cu elwinking pentru ca e un golan care v-a ajunge vaide el big grin eu cred ca tu cauti un baiat destept fara fite care nu vorbeste urat si nu fumeaza happy GooD dupa parerea mea ai fac ce trebuie big grin O zi bunawinking Funda? happy

3 răspunsuri:
| Phineas a răspuns:

Pai eu cred ca este fff normal si fff bine ceea ce faci tu.Aqum toate fetele incepand de la 12 ani se uita dupa baietzi...pana acum nu vazusem nici o fata care pana la varsta de 15 ani sa nu aiba nici o relatie.Deci cred ca e fff bine ce faci...pana la 18 ani nu ar trebui sa ai o relatie, doar dupa 18 ani poti avea o relatie si de scurta durata dar si de lunga durata. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uneori e bine sa faci ce face lumea.

| TheOktavian097 a răspuns:

Mai bine mai tarziu decat niciodata!
e mai nasol cu 'golanasi' dintr-astia