| cuculici a întrebat:

intr-o zi am iesit in oras si am cunoscut un baiat de atunci ma gandesc tot timpu la el dar nu am mai vorbit deloc ca nu am nici id-ul lui de mess nici numarul de telefon ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| maniunika a răspuns:

Cel mai bine ar fi (dupa parerea mea) sa mai esi odata in oras...nici nu stii cum e si el pe-acolo, sau poate vei vedea un alt baiat happy

| Aurelian0709 a răspuns:

Eu am o vorba "Trăiește Clipa", dacă atunci te ducea mintea sa ii ceri numărul de telefon sau idul de messenger era alt ceva. Acum pot decât sa iți spun, sa îl uiți.

| hunterpainting a răspuns:

Mai iesi prin oras poate va mai intalniti

| post4you a răspuns:

Cautal nu te da batuta! Daca esti dispusa sa vorbesti si sa ii spui ce simti pentru el atunci merita dar daca nu atunci nu iti bate capul ca mai rau iti faci si spun asta deoarece am patit si eu asta ( Dar sunt baiat si era vorba despre o fata )

| alexadani3la a răspuns:

Daca ii stii numele cauta-l pe site'urile de socializare poate il gasesti si incerci sa te bagi in seama cu el, poate iese ceva