| SelenatorNo1 a întrebat:

Vreau sa slăbesc! Am 1.60 și 50 kg. și 12 ani. Și nu vreau sa vad gen: ești prea mica. As vrea sa slăbesc 5-10 kg., adică până la 40-45. Vreau sa slăbesc fără sport, fiindcă nu am timp. Nu vreau sa tina mult. De la 2 saptamani- 1 lună. Am burtica, corp puțin lat și picioare puțin grăsuțe. Vreau sa nu mai am niciuna din astea. Mulțumesc mult!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te și vezi-ți de copilărie și școală. Ești în creștere, nu e momentul în care să te transformi în schelet ambulant doar pentru că ai deschis niște reviste de modă.

| Adelina_Anda_1992 a răspuns:

Nu,serios esti mica. corpul tau este in dezolvatre daca o sa ti fortezi corpul, iti dai organismul peste cap.ai doar 12

| SelenatorNo1 explică:

Asta e părerea ta, eu ma simt complexata cu corpul pe care îl am. Vreau sa arat ok, nu sa fiu slaba.