| myky16 a întrebat:

vreau sa slabesc in 3 saptamani ce regim sa tin. Vreau un regim simplu nu sofisticat :d

2 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Renunta la grasimi, prajeli...

Bea multe lichide, apa,ceai,suc natural [ fara acid ]...
Mananca salata preparata de tine din castravete, rosii, etc...
Nu manca branza in exces [ 2 felii / zi este de ajuns ]...Lapte este de preferat sa nu bei, dar daca ai pofta bea degresat, cu cat mai putine grasimi. Mananca iaurturi, multe fructe, legume.Fa mult sport, alearga, flotari, abdomene.etc

| nevastuica_7599 a răspuns:

Trebe sa scoti dulciuri inclusic sucuri-apa cu acid apa plata 2-3 litri pe zi fa in jur de 50-100 abdomene; 30-40 GENEOFLEXIUNI; alearga timp de o ora si nu mai manca de la ora 18:00 incolo si fara grasimi daca vrei sa manci o data pe saptamana carne aia se face gratar si fara mancaruri sarate ( sper sa iti fii fost de folos ) happy