| meandme111 a întrebat:

vreau sa stiu cit de special este pentru o fata primul sarut (conteaza daca e complicat sau nu?) si conteaza cu cine a avut primul sarut sau conteza ca a fost primul indiferent cu cine?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a ramane ceva de neuitat (dar nu pentru totdeauna big grin) ar fi important ca primul sarut sa-l o faci cu persoana iubita. Nu conteaza nici pe departe prea mult nici calitatea si/sau rezultatul primului sarut ci ceea ce va conta cu adevarat si va ramane si neuitat este persoana cu cine se va intampla acest lucru. Succes.