| HoneyCocaineee a întrebat:

Cat de special a fost la voi primul sarut? happy

Răspuns Câştigător
| Jackul336 a răspuns:

Secret de serviciu! Eu si ea stim

16 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Se pune dacă var-mea era nimfomană de mică și și-a încercat farmecele seductive de puștoaică de șapte anișori pe puștiul de 6 ani care eram eu?

| Adelinesmile a răspuns:

Nu prea special. Beata de revelion, in centru, cu amicii, la 13 ani... ce sa-i faci laughing se mai intampla.

| PlayWithMe a răspuns:

Deja l-am uitat, atat de special a fost.

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

A fost gen make out cu o necunoscuta la betie, super tare

| Azµre a răspuns:

Nimic special. Un sărut ca oricare altul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suficient cat sa mi-l amintesc si acum dupa 9 ani, scze am calculat gresit din 2004-2013=9 ani.

| Foxyyyy a răspuns:

N-a fost special deloc.

| TashaUhm a răspuns:

N-a fost special deloc. Nu a ''venit'', ca sa zic asa, din partea cui voiam.
Dar. am trecut si peste asta!laughing

| DeKoniec a răspuns:

Primul sarut mereu este special. tongue

| Incepator01 a răspuns:

Nu stiu bwai. cred ca deloc happy

| AriantheLissa a răspuns:

Pai, la mine primul sarut a fost un pupic care a durat mai putin de 3 secunde. Deci nu a fost cine stie ce, dar am savurat momentul laughing

| edyBit a răspuns:

Pei destul de special mai ales ca in aceeasi seara am facut si sex laughing

| BugsBunny034 a răspuns:

Depinde laughing Primus sarut il poti avea si la sticlutza (Pentru baieti nu e prea important )

| Diana3509 a răspuns:

Complet nesemnificativ, acum ca ma uit in urma. au trecut 6 ani de atunci.