| fetitsa de chiocolata... a întrebat:

vreau sa stiu cum ati proceda daca ati fi in situatzia mea, deci eu am stat cu un baiat o luna, eu chiar tineam la el dar dupa o luna ne-am despartit pentru ca el devenise mai rece, distant, cand ne intalneam nici macar nu ma baga in seama. Am citit o conversatie pe mess(el nu stie ca eu ii stiu parola de la mess) zice ca nu mai sta cu mine pentru ca sunt urata, ca ne intalneam doar noaptea dar asta nu e adevarat, fetelor spuneti-mi ce ati face daca ati fi in locul meu.

3 răspunsuri:
| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

My opinion (:; Eu zic că-i destul de evident. Consider că ar trebui să nu-l mai bagi în seamă, să fii indiferentă. Dacă mai simte ceva pentru tine, te va caută, dacă nu... se pare că ceea ce ai citit pe mess s-a adeverit. straight face [ Avantajul fetelor inteligente este că pot face pe proastele de câte ori vor.

| DulceCandy95 a răspuns:

Sute in mie si - a gasit o alta fata, si parerea mea este sa il dai uitarii, nici nu stii, poate vine el inapoi la tine.Parerea mea sincera este ca nu te meritawinking m-ai ales ca am inteles ca tineai la el.Incearca sa iti gasesti un alt baiat care sa te merite, sa te respecte si sa se comporte ca atare.Il faci si gelos, si in plus e cel mai bine pentru tinewinking il uiti mai repede.Credema, daca nu te lasa acum, inevitabil se intampla mai incolo.winking:*...Bafta si ai grija d uhappyFundita?big grinSi cu faza ca esti urata nu il lua in seama, a spus asta pentru faptul ca vrea sa il lasi in pace, si ar fi bine sa nu-i mai dai atentie.Gandeste-te logic, se mai combina cu tine daca erai urata.Ce pana mea.Nu-l lua in seama.winkingpup

| hauszz a răspuns:

Pai probabil anturajulwinking sau a gasit o alta fata...si acum sa se scoata face si el tot ce poate. Eu zic sa nu-l mai bagi in seama ori ce ar fi si ai sa vezi ca dupa un timp o sa se bage el in seama cu tine. sper ca ti-am fost de folos:*