| ALice_4674 a întrebat:

Ok...Deci am avut un prieten de aproape o luna, dar m-am despartit aseara de el.Sincer,nu am prea vrut, dar devenise mai rece si distant cu mine.Cand i-am zis mi-a zis doar "rolling on the floor Ce propui". i-am zis ca nu ma ia in serios, dar a zis ca nu e adevarat. apoi a inceput sa-mi zica ca i-ar placea sa mai iesim, si apoi nu a mai spus nimic. Stiu ca ma place(a) mult, dar nu imi arata asta. Si mi-am dat seama ca l-am ranit pentru ca a zis ca el mereu o da in bara.As vrea sa ma impac cu el, dar imi dau seama ca suparat pe mine. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i asa: Asculta, imi pare rau ca ne-am despartit dar ai devenit rece fata de mine, daca incerci se redevii cum ai fost inainte as fi bucuroasa sa fim din nou impreuna dar daca vrei sa ramai asa cum esti acum nu vom mai fi un cuplu dar putem ramane prieteni si nu te intrista ca vei fi singur mai are balta peste.

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hm, cu farmecul tau? Sigur nu iti rezista, trimite-i un mesaj si profita de faptul ca a zis ca i-ar placea sa mai iesiti, apoi arata-i ce pierde daca te mai supara da? multa bafta!

| ALice_4674 explică:

@Siminator o sa incerc sa ma inspir din mesajul tau si o sa ii trimit. daca o sa mearga, iti dau funda.Promit.

| bunnylover537 a răspuns:

Sa vorbesti cu el? Sa-l suni? E asa greu? Te postezi in fata apartamentului lui si suni pana iese. Il gasesti cumva si ii vorbesti sincer.

| DenisejUSTmE a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau si ca nu vroiai sa se intample asta, dar ca tie ti se parea ca nu prea iti importanta. Spune-i ce simti.

Bafta!

| Milkyleaves a răspuns:

Buna.Mi-as dori ca impreuna sa gasim solutii la intrebarile care te framanta.Ce-ai spune daca mi-ai povesti detaliat ceea ce ai pe suflet?E-mailul meu este:fogelline.oasis@yahoo.com.Te astept cu tot dragul :-).Doamne ajuta!

| maissner a răspuns (pentru Milkyleaves):

Tu ai mai scris la o intrebare exact acelasi raspuns...ciudat straight face

| Milkyleaves a răspuns (pentru maissner):

Asa este. Insa raspunsurile pe care le dau pe mess sunt diferite happy