| Pufulety a întrebat:

vreau sa stiu cum pot sa pun o melodie pe hi5 si att cand cineva intra sa inceapa direct sa cante! ok? vreau toate detaliiletonguesite cum o salvezi cum o pui totul si

3 răspunsuri:
| AnY_3096 a răspuns:

Poi foarte simpluhappy

in primul rand scrii la youtube melodia dorita dupa apesi EMBED si iti va aparea link-ul. Apoi copii link-ul si il pui p hi5 happy

fundita?batting eyelashes

| tz_6238 a răspuns:

Heii :) am si eu :X --> http://www.mixpod.com/. sign up. :) [iti faci cont;))]. apoi create playlist, iti apare acolo "search music" ...iti cauti melodiile, dai +... dupa ce ai ales toate melodiile, dai la "customize", alegi un skin, apoi "save playlist", alegi acolo ce trebuie. dai "save", apoi la "other sites", alegi" hi5", scrii acolo e-mailul si parola, alegi unde vrei sa salvezi playlistu` si "post". finish :">. fundita?:X

| pucs a răspuns:

Http://welcome.haipa.ro/2009/05/18/player-hi5-autoplay/
citeste aici :)
daca n`ai inteles, cere-mi idu` si`ti explic eu mai bine