| rosalbiaaaa a întrebat:

vreau sa stiu si eu daca luati lecitina? este buna? va ajuta acele pastile? ..as dori sa iau si eu, deoarece anul acesta scolar am examen.

1 răspuns:
| geododge a răspuns:

Da, eu iau lecitina 1 pe zi. E foarte sanatoasa pentru sistemul circulator, este naturala deoarece este produsa din soia iar motivul pentru care o iau e deoarece ma ajuta la invatat. De cand o iau pot memora mult mai bine lectiile pentru bac. Eu sincer iti recomand sa iei.