| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa trimit si eu un e-mail la o fata si nu stiu ce sa ii scriu...nu ne cunoastem dar cand ne vedem ne tot uitam unu la celalatlaughing)... povestea e putin mai lunga dar nu conteaza.am facut-o cat mai pe scurt. spuneti-mi si mie ca sa ii scriu in e-mail

4 răspunsuri:
| Teodora_8141 a răspuns:

Buna andreicristi. Te poti prezenta, avand in vedere ca nu va cunoasteti, ii poti spune ca iti place de ea daca consideri, ii spui ca ai vrea sa mai stati de vorba si daca poate sa iti dea nr de telefon sau id-ul de mess. Sper sa te fi ajutat. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine vorbesti cu ea pe messenger, prin email o sa fie ceva mai greu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine ar fi sa vb cu ea cand te intalnesti, sa o inviti undeva. Pe net pari o persoana diferita.

| alinutza96 a răspuns:

Ca o placi, complimente si ca vrei sa te intalnesti cu eawinking