| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa-i scriu bunicii intr-o scrisoare de felicitare, avand in vedere ca face 69 de ani? Putin mai lunga, nu vreau sa creada ca nu mi-a facut placere sa i-o trimit.hee hee Fundita big grin!

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Asta-i culmea ipocriziei!
Tu vrei să-ți arăți enorma ta dragoste pentru bunica ta dar să folosești cuvinte împrumutate de la alții.
Încearcă să folosești exact acele cuvinte care să exprime, sincer, ceea ce simți tu pentru ea. Nu precum un rol învățat pentru a-l juca într-o piesă de teatru.
Ferească Dumnezeu de așa iubire între oameni!