| alina_7796 a întrebat:

vreau sa v spun ceva! un coleg de clasa in vacanta asta mi-a scris daca vrem sa fim impreuna si am acceptat! nu neam intilnit pentru ca vara asta nu am fost prin oras! dupa ce m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna nu mia mai scris nimic nici nu stiu ce sa mai cred! POate voi STITI?

Răspuns Câştigător
| ailin a răspuns:

Pai baietii sunt greu de descifrat daca vroia sa fiti impreuna insista sa va vedeti macar o data un baiat nu s multumeste doar cu un da si te asteapta toata vara fara sa vorbeasca macar o data cu tine plus ca daca e din clasa cu tine nu e bine poate a fost doar o gluma un pariu eu zic asa daca t intreaba la scoala ceva ii zambesti simplu si pleci daca a vorbit serios o sa mai insiste daca nu dupa un timp ii spui" crezi ca eu sunt asa proasta ti am facut jocul atunci din plictiseala"

1 răspuns:
| ºPishcotº a răspuns:

Nu-i spune nici tu nimic! Daca il interesezi te va cautaqhappy. Ceao:*