| alinadraguta a întrebat:

Buna vreau sa va intreb si eu ceva mie imi place de un baiat si el sta mereu pe mess si am trimis eu un mesaj pe mess ceva de genul ce cred ceilalti despre mine si chestii din astea si el mi-a raspuns ca sunt nebuna si eu i-am spus ca daca la deranjat mesajul mea putea sal ignore si el mi-a spus ca nu sunt nebuna in sensul k fata ce inseamna asta?

Dau funda pentru raspunsuri tari care sa ma ajute si sa-mi spuna cum sa-l bag in seama si sa-i spun kami place de el!

Răspuns Câştigător
| Alex979797 a răspuns:

Eu cred ca a vrut sa se scoata sau poate a vrut sa vada cum reactionezi