| DeniiMeow a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe melodii de la 2pac big grin Mersii

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Eu am mancat si mereu am fost slaba si acum sunt, intodeauna am fosthee hee dar parca nu sunt asa balonata cand mananc supa de varza, iar acum cand nu mai mananc am burtica cam mare.

| kzd a răspuns:

Nu stiu despre aceasta dieta, dar iti spun sa incerci ce sport iti place mai mult. Orice sport este bun si da rezultate.

| baddgirl a răspuns:

Hey happy
Dieta cu supa de varza? La un moment dat o sa-ti iasa si pe urechi supa aia laughing O dieta, ca sa se vada rezultatele, evident trebuie tinuta alaturi de sport, dar regimul alimentar trebuie sa fie unul variat.Nu trebuie consumat un anumit aliment in exces,pentru ca dupa o anumita perioada de timp te saturi de el,si dupa ce termini dieta,daca vei auzi intamplator de acel aliment vei avea o reactie urata.
Supele in general sunt recomandate la diete,piept de pui la gratar, peste la gratar, fara prajeli sau dulciuri in cantitati foarte mici, pentru ca organismul are nevoie de dulce, mai ales la fete in perioada aceea urata din luna.Fructele si legumele nu trebuie sa lipseasca intr-o dieta, pentru ca ele aduc cantitatea de vitamine necesare organismului. Poti consuma supa de varza, dar alaturi de alte alimente happy