| Gabitsaaa a întrebat:

Vreau si eu cele mai noi statusuri happy.

Fundita cele mai noi sh frumoaseee`. :*

Răspuns Câştigător
| ziz a răspuns:

Buna.Gasesti aici cate vrei:

http://sweety-things.weebly.com/

sper ca ti'am fost de ajutor.Pa,pa:**

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

-Nu renunț la cuvinte, lucrurile sunt simple, când iubești o arați, se vede, se simte!
-Si cu toate ca am pus punct spunand ca s-a terminat, Sufletul tot spune-n gand: "N-am uitat"!
-Şi timpul trece pe lângă noi. Şi-n loc s-o luăm în faţă o luăm înapoi.
-Să ai încredere-n mine. N-am să te dezamăgesc, mai ales acum că am tot ce-mi doresc! love struck
-Nu conteaza cum arati, conteaza cum gandesti!
-Taci, nu te mai scuza, n-are sens, n-are rost. Nu vreau sa dau timpul inapoi, ce a fost a fost.
-Îmi vine să izbucnesc în plâns când te văd cu ea, dar zâmbesc că aşa-i viaţa. Pana mea.
-e să zic?! Nu mai am cuvinte, când te văd cu ea, de noi îmi aduc aminte...
-În toata lumea asta nu va mai exista o prietenă ca ea! Nu aș da-o pe nimic, e cea mai bună prietenă a mea!
-Eşti prietenul meu dar distanţa e de vină. Cele mai frumoase zile? Atunci când eram împreună

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Statusuri De Dragoste

! Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si[...]

Statusuri Misto, Cool, Marfa

La inceput n-o iubeam, acum o iubesc ca la inceput!

Statusuri Triste

Am Invatat Ca Dureaza ani Sa Castigi incredere Si Ca Doar In[...]

Statusuri Haioase, Funny

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp! Femeia:[...]

Statusuri noi

Trimite acest mess la toata lista si vezi ce litera primesti:[...]

Massuri

A-nceput de ieri sa cada Cate un elev pe strada Si mai cad

Statusuri DND, Busy

Nu te deranja. sa ma deranjezi.

Statusuri Versuri

te-am intalnit in cimitir. aveai p piept un trandafir

Statusuri Expresii

Stau pe scaun ma gandesc tata crede ca citesc dar gandinduma

Statusuri De Sarbatori

Da-mi o poza cu tine ca sa pot sa-i arat la mosul ce sa-mi
astea sunt cele mai noi big grin
fundita?big grinpuppy dog eyes

| KatyaSmt a răspuns:

Nus chiar cele mai noi,da mie-mi plac:
Любовь... - сделано в Китае...))))))))))))))))

sufera cel ce iubeste-cel ce este iubit isi bate joc

Девушки ради любви,готовы даже заниматься любовью, а парни ради того, чтобы заниматься любовью готовы даже любить...

если я тебе не пара.и характер не такой. поварачивай направо и уматывай к другой!

Настоящее одиночество - это когда у тебя есть телефон, а звонит будильник

Мальчик подарил девочке 101 розу( 100 настоящих и одну искусственную) и сказал: " Я буду любить тебя, пока последняя роза не завянет!

Ты думаешь что я за тобой бегать буду,а фиг тебе.=Р...Ты один раз сказал нет, а я тебе больше не когда не скажу ДА...

Razbunarea nu-mi aduce satisfactii, insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragostea. De ce sa plang atunci cand pot sa rad?

Друзья – это люди, которые ненавидят твоего бывшего, больше чем ты.
Tu ca mine nu gasesti, eu ca tine nu mai caut!

Девушку легко обмануть, обидеть, ударить, послать...Но её очень трудно вернуть.