| AnnAMarya7597 a întrebat:

vreau si eu idei de surprize pentru un iubit, tinand cont ca de ziua indragostitilor nu este langa mine si nu am cum sa ii dau cadou.
Si am facut deja un clip cu poze cu noi si chestii de genull

Dau funda promit :*

Răspuns Câştigător
| Iuliiaa a răspuns:

Cel mai frumos cadou ar fi sa te filmezi in timp ce ii spui cat de mult il iubesti si cam tot ce simti pentru el. sa ii aduci aminte de clipe frumoase pe care le-ati petrecut si la sfarsit sa pui poze cu voi doi

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este suficient ceea ce ai facut. Important este ca te gandesti cu drag la el.

| teosbeos a răspuns:

Sincer daca il iubesti nu trebuie sa-i feci cine stie ce cadou. uneori cel mai mare cadou pe care il poti oferi unei persoane importante pentru tine este sa fi langa el si sa-l iubesti cu toata inima ta. asa ca de exemplu in loc sa-i cumperi marele cadou puteti merge sa va creati mai multe amintiri unul langa altul. mergeti in parc sau la patinoar si char si o imbratisare poate fi mai speciala decat un cadou scump. si daca il iubesti si el te iubeste poti sa ii faci o bratara sau orce altceva, o prajitura... etc se va bucura mai mult decat iti poti imagina. iar de ziua indragostitilor poti in loc de cadou sa-i dai pur si simplu un telefon sunt sigura ca se v-a bucura.

| marilena90 a răspuns:

Buna!
Este foarte dragut din partea ta ca te gandesti la un cadou pentru el, chiar daca nu este langa tine.
Daca as fi in locul tau, eu i-as lua ceva care el chiar si-ar dori, poti sa i-l dai si mai tarziu sau mai devreme de ziua indragostitilor ...gestul conteaza, mai ales cand este daruit alaturi de un sincer TE IUBESC! SPER CA TE-AM AJUTAT :*