| ßianca a întrebat:

Hei TPU`:* Prietena mea nu stie ce cadou sa-i cumpere iubitului ei de ziua indragostitilor. happy. E impreuna cu el de 1 luna si un pic`happy. Vrea ceva mai special, tinand cont ca el e gen: "baiat de cartier". Vreau mai multe rasp`love struck. [idei`batting eyelashes.] Multumesccc.

Răspuns Câştigător
| xDianne a răspuns:

Un portret cu ei doi. Si nu cand se saruta, ca, cand se vor desparti el va arunca tabloul, daca stau pur si simplu unul langa altul, cand se vor desparti, va tine portretul pentru ca sunt amici. O amintire frumoasa.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e asa baiat de cartier sa-i cumpere un CD cu trupa preferata (astfel promoveaza si trupa, stii tu-"respect") sau sa mearga impreuna la un concert rapp si sa-i spuna ceva frumos acolo.Ce poate fi mai romantic decat o declaratie de dragoste in timp ce MC-ul isi baga si scoate tot ce e posibil si imposibil?! Hai ca m-am distrat!laughing

| LolitaLempicka a răspuns:

Ceva bazat pe sex...o seara de sexlaughing salbatic.

| IDN a răspuns:

Mai bine i-i scrie o scrisoare in care sa-i explice importanta lui in viata ei(ceva emotional).De ziua indragostitilor majoritatea primesc flori,inimioare, motonaci, le cumpara baieti pentru fete.

| bowwow97 a răspuns (pentru IDN):

Nu ar reusi nimmic cu asta, incearca sa cumperi ultimul album al artistului lui preferat iar pe carcasa sa scrii ceva asa din suflet dar fara inimioare si alte chestii, pur si simplu...de preferat sa scrii pe ambalajul de plastic al carcasei, ca dupa ce va despartiti sa poata sa arunce chestia aia si sa pastreze albumu, sau fa'i un Sandwich...Baietii iubesc Sandwichurile

| gigiT a răspuns:

Baiat de cartier zici? o punga de seminte si o bere la 2 should do the trick laughing

| CorinaCorinush a răspuns:

Poate face niste tricouri personalizate cu mesaj sau nu stiu...pe care sa il aiba anamdoiwinking