| teiubescsiastae a întrebat:

Buna :* Vreau si eu niste descrieri de poze pentru fb :*
Si triste si de dragoste si de indiferenta si altele :* Dau fundoi :*

Răspuns Câştigător
| Manyna a răspuns:

"Daca imi pare rau de ceva in viata mea,e ca ti-am spus sa pleci cand te puteam ierta "

"Chiar si cea mai indragostita femeie,se satura sa mute muntii pentru un barbat, care nu misca nici macar o piatra pentru ea!"

"Vorbeste despre viata mea cand a ta va fi un exemplu!"

"Un barbat adevarat nu face dragoste cu un milion de femei, face dragoste cu o singura femeie intr-un milion de feluri."

"Unii oameni plang nu pentru ca sunt slabi, ci pentru simplul fapt ca au fost prea mult timp puternici!"

"Viata este ca o ora de matematica in care inmultesti si scazi, imparti si aduni, iar la un moment dat iti dai seama ca ai gresit si ai vrea s-o iei de la inceput dar s-a sunat "

"Un barbat nu isi dovedeste barbatia prin numarul de femei pe care le-a avut, ci prin numarul femeilor pe care le-a refuzat spunandu-le : " acasa ma asteapta femeia pe care o iubesc "."

"Fiecare alearga-n felul lui mereu dupa ceva, nu conteaza ce ai in viata, mereu vrei altceva!"

"O despartire e precum o oglinda sparta.Mai bine o lasi asa,decat sa te ranesti incercand s-o repari"

"Vii si-mi spui ca eu sunt viata ta dar nu cumva tu vii de la alta?"

"De tine am nevoie caci tu ma faci sa uit de tot, chiar si atunci cand urlu "Doamne nu mai pooot!"Tu ma tii departe de probleme, nu stiu cum reusesti sa ma faci sa-ti raspund la fel atunci cand ma iubesti!"

"A fost o greseala facuta de mine fara intentie, sincer, n-am realizat ca ti’am dat prea multa atentie.liber puiulewinking"

"Te minte fata mea, ca te iubeste si te vrea.Cand se uita la poza mea ii curge lacrima.Sta cu tine dar se gandeste la mine, te saruta pe tine dar ma simte pe mine.100 ca tine si niciuna ca mine!"

"Stiu ca adevarul doare, dar asta sunt eu! si nu ma voi schimba, oricat voi deranja, decat iubita si mintita, mai bine nesuferita!"

"Imi strang inima in mana sa nu se destrame...a fost rupta si tradata de prea multe persoane!"

"Barfa e reclama fara plata.Deci barfeste fata, oricum eu voi fi mai castigata!"

" ♥Imparte cu cine vrei iubirea ta.Si uita ca pe noi ne'a legat vreodata ceva!♥"

"Nu esti primul care pleaca, dar esti primul, sincer, care as vrea intr-o zi sa se intoarca!"

"Poate acum nu ai chef nici sa o bagi in seama, dar daca maine dispare, ai sa vezi ce mult inseamna!"

Daca ti-au placut acestea si mai vrei anunta-ma ca mai am!

1 răspuns: