| PerfectAngel a întrebat:

Buna :*. Vreau si eu niste modele de id IN ENGLEZA legat de KISSES thinking, dar si fara kissesbatting eyelashes! Fara nume, cifre. Thx :*.

2 răspunsuri:
| Chelly007 a răspuns:

Kiss_my_lips_now, kiss.me, love_me_to_love_you, just4love, my_gift_a_kiss, my.1kiss.is.on.your.lips, sweet.kiss4sweet.dreams, kiss_and_hug, kiss_a_gift, miss_your_kiss, candy_lips4sweet_kiss,Sper ca iti este de folos:d.[fundita?puppy dog eyes>:d

| VannesaMQeen a răspuns:

Paiiii : Kiss.onMy.lips; love_me.now; philoshopies.xo; ellement.of. love. Sper ca te ajutaa >; d