| PerfectAngel a întrebat:

Buna :*. Vreau si eu niste modele de id IN ENGLEZA legat de xoxo, toxic etc laughing si separat ceva cu Kisses happy! Fara nume, cifre. Thx :*.

2 răspunsuri:
| DaNeo a răspuns:

Fara suparare dar vei avea id de pitipoanca(vb sincer) doar ele au tot felul de inimic si semne care mai de care
dar de ce nu incerci doar cu xoxo si toxic? ceva de genul : toxic_girl, xoxo_porecla ta (exmp xoxo_bibi ) toxic_sound/music
nu prea am idei pentru id de fete... daca as sti ce muzica iti place si ce gen de filme mi-ar fi mai usorwinking

| PerfectAngel explică (pentru DaNeo):

Nu vreau sa fie legat de muzica, filme, numele meu etcwinking Și n-am zis și xoxo și kisses în același idwinking Am zis separat!happy