| UnicornulVesel a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi happy va rog. Am un prieten care acum o luna [ inainte sa fim impreuna] imi spunea ca ma urastethinking sau ceva de genul. Ieri, a vazut ca am fumat si m-a cam certat. A zis ca nu vrea sa mai gresesc ca el regreta ca fumeaza. Alaltaieri,m-am taiat cu un ciob [din plictiseala, joaca, gluma, prostie] si m-a lovit incet pe taietura si iar m-a certat. Mi-a zis ca nu il intereseaza de altii ce fac, ca pe el il intereseaza numai de mine si atat. Deci acum sincera sa fiu, nu mai stiu ce sa cred deoarece imi spune ca ma iubeste si nu stiu cum sa reactionez. A spus ca ma uraste si acum sa imi spuna ca ma iubeste?:O Anormal straight face...Va rog sa imi dati niste sfaturihappy Va multumesc frumos happy

Răspuns Câştigător
| BiTzAgAbRiEl a răspuns:

Salut pentru noi baieti e ceva natural(logic) pentru ca el simptiea ca nu are nici o sansa la tine si vroia sa acunda "iubirea"care o are pentru tine
si faptul ca te ciarta inseamna ca tine la tine si fizic si moral (cu tigarile, cu ciobu ecc...) el nu ar vrea sa-ti-ntample ceva rau
pentru ca tine la tine mult
vezi si u ce poti face cand te vede ca fumezi si iti spune ceva intreaba-l "de ce ma certi " sau "de ce nu ma lasi " ecc... incearca sa vezi daca are sentimente adevarate pentru tine
pentru ca cate o data nu sunt asa cum par si nici persoana respectiva nu stie

| UnicornulVesel explică (pentru BiTzAgAbRiEl):

Iti multumesc happy Sper sa fie adevarat ceea ce spui happy :* Pentru asta primesti o fundita big grin :*

1 răspuns: