| mikibai456745 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri originale mai triste
ceva gen " ai lasat-o pe fata care te iubea pentru aia"
Cele mai originale vreau
Funda

Răspuns Câştigător
| devilmaycry4 a răspuns:

Inselam pentru ca abia dupa, apreciem ce am avut si ne mai si pare rau!

Crezi ca nu mai sunt la fel, ca m-am schimbat, dar de fapt niciodata nu m-ai cunoscut cu adevarat.

Oare iti mai pasa? Oare iti mai amintesti? De noi, chiar daca intre timp stiu ca traiesti alte povesti.

Luate de aici:
http://www.sugubat.ro/statusuri/statusuri-de-despartire

http://www.sugubat.ro/statusuri/statusuri-triste

1 răspuns:
| 456deea a răspuns:

Ex:fraieru..credea ca daca ma paraseste plang, dar mie imi merge mai bine ca oricand..ai vrut sa vezi cum e cu alta? acum le ai pe toate si daca ma gandesc..nue deloc drama, scuza'ma cum spuneai ca te cheama?, iubirea e forma de amnezie cand o fata uita ca mai sunt 1, 5 mil. de baieti pe pamant,stii povestea cu MIE,TIEsiNIMIC? MIEimi place de tine, TIE nu stiu daca iti place, NIMIC nu se va intampla intre noi... sfarsit, Nu'mi pasa daca ma indragostesc de diavol atata timp cat ma va iubi cum isi iubeste iadul, fa-o geloasa! fa-o sa planga! rupei inima! dar cand o vei vedea cu altul SA TACI! etc. lene sa scriu