| Vis16 a întrebat:

:* vreau si eu niste statusurii..nu conteaza despre ce...
Cele mai multe primesc fundawinking

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

-O casnicie fericita este aceea intre o nevasta oarba si un sot surd.
-Furia iti apartine,nu te paraseste pe cand iubirea te poate parasi oricand.
-Dragostea si moartea,amandoua apar neinvitate si nimeni nu le poate controla.
-Se spune ca timpul vindeca toate ranile,dar in unele relatii ranile se adancesc mai tare cu timpul.
-Pe bou il legi cu funia si pe om cu semnatura.
-Viata nu e urata doar ca nu stim noi sa o facem frumoasa.
-Un barbat nu este complet daca nu este insurat. Abia atunci este terminat.
-Daca vrei sa fii fericit o clipa razbuna-te. Daca vrei sa fii fericit o viata iarta.
-Alcoolul face nasul rosu,ochii vineti,ficatul cenusiu, zilele negre, inima albastra si viitorul intunecat.
-Toti vor sa ajunga in rai dar nimeni nu vrea sa moara.
-Cand un barbat spune ca nu poate trai fara o femeie ori minte ori e mort demult.
-Sotia trebuie sa fie amanta la tinerete, confidenta la maturitate si infirmiera la batranete.
Sunt foarte multe pe care le stiu dar ti le scrisai pe ale mai importante si frumoase, sper ca iti plac.Bafta!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
http://statusbun.com/
Aici gasesti niste statusuri foarte tari si sunt actualizate destul de des. :)
PS: Intrebarea nu are nicio legatura cu categoria...

| Danysan a răspuns:

Am avut azinoapte-Un vis ca eram in Paradis happy. Spune totu :-P!

| drogh a răspuns:

Ar fi mai bine sa-ti cauti singura aici:
http://www.lipiciosii.ro/? do=Info&cat=statusuri