| kittykat a întrebat:

Buna vreau si eu sa scriu cu niste caractere mai diferite happyhappy insa nu gasesc site`ul erau mai multe caractere speciale cum ar fi : ░█ █ █♫▀♫▀♥ คภ๔гєєค░█ █ █♫▀♫▀♥ ceva de genul vreau si eu... Ofer funditaaa pentru cel/cea care imi da site`ul pe care il caur happyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| monicutza_5552 a răspuns:

Http://etiopian.blogspot.com/......enger.html :*:*:* cred ca merit o fundita:*

8 răspunsuri:
| Lavy a răspuns:

Blackangel.forumz.ro/t59-semne-hi5-scripturi asta e cel mai bun duppa parerea mea

| Dizz a răspuns:

Http://www.minderlegaal.nl/
Sper ca asta este ceea ce cauti :*

| shanela a răspuns:

Stiu te-ai nascut intre 80 si 2011 nu?smug

| mimikafrumusika a răspuns:

Tare