| adina00 a întrebat:

vreau si eu sa stiu daca as putea lucra in vara eu si o prietena avem 15 ani dar prin bv, ghimbav, codlea. astept raspunsuri daca stiti unde... mersi:*

3 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Parerea mea este sa va faceti reprezentant (avon, oriflen ect)ca veti castiga foarte bine, nu trebuie sa te osesti prea tare sau sa ajutati o batranica in care va va plati pentru ceea ce faci altceva pentru voi nu mai stiu...

| adina00 explică:

Miezut ai cum... eu la 13 ani am lucrat toata vara la un magazin alimentar... vindeam, mergeam cu patronu dupa marfa acum din pacate nu mai e.

| miezul a răspuns:

Nu ai cum ai 15 ani...Nimeni nu isi risca pielea pentru 2 fete de 15 ani sa fim seriosi.M-ai asteptati si voi 1 ani si de la 16 ani puteti liniste munci cu jumatate de norm.