| treiLEI a întrebat:

Stiu ca e ciudata intrebarea dar totusi astept raspunsuri: Mi-am facut o prietena vara trecuta care e din alt oras...mult mai indepartat de al meu. Am avut nr ei de telefon dar l-am pierdut si as vrea sa mai vorbesc cu ea.Nu stiu cum as putea da de ea...ma poate ajuta cineva? FUNDA:*

7 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ai putea astepta sa te sune ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut-o pe facebook happy

| JJ16 a răspuns:

Pai daca are cont pe facebook, poate poti lua legatura cu ea de acolobatting eyelashes

| treiLEI explică (pentru JJ16):

Nu am gasit-o pe facebook

| b3nNy07 a răspuns:

Incearca sa o cauti pe facebook, sau pe alte retele. Sau daca ati avut prieteni comuni cerei numarul fetei de la ei.

| treiLEI explică (pentru b3nNy07):

Prieteni comuni nu am avut...si pe facebook nu am gasit-o

| b3nNy07 a răspuns (pentru treiLEI):

Mai poti incerca in cartea de telefoane.