| alina134 a întrebat:

Buna!
Vreau si eu sa strang bani sa-mi cumpar un nou telefon.
Cu banii ma mai poate ajuta si tata dar, daca e asa trebuie sa-mi iau un tel la 370 care mie nu-mi place si vreau sa strang 550 de lei.
Deja am 300 de lei cu care imi vand 2 telefoane vechi.
dar mi-am mai trebui inca vreun milion jumate si nu stiu cum sa fac rost de banii aia.
Am gasit ca unii oameni spuneau sa plimb cainii, si chestii dar cum pot sa vada oamenii ca eu vreau sa lucrez?
Si daca stiti si voi niste treburi pe care poate sa le faca o fata de 13 ani spuneti-mi si mie si cum pot sa primesc acea slujba.
(scuzati categoria)
FUNDA big grin

2 răspunsuri:
| sowhatt a răspuns:

Intra aici si bifeaza orasul tau si uita-t e. Eu sincer nu cred ca la 13 ani o sa castigi tu ceva...dar eu ti-am dat job-uri pentru elevi de unde poti alege. Bafta!