| anonim2332 a întrebat:

Cum fac rost de bani? Vreau sa imi cumpar un stick de 8 gb, si costa 28 de lei. Cum sa strang atatia bani? Dupa parerea voastra un stick de 16 gb cat ar costa daca asta de 8 gb costa 28 lei? Raspundeti repede si raspunsuri utile, nu vreau sa plimb cainele vecinului sau sa vand limonada sau chestii din astea. Funda

3 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

N-ai alocatie? n-ai parinti?

| pbsolver a răspuns:

Vrei un stick anume? asta la 16 lei ce are? http://www.elanko.ro/......black.html

| Guti14Haz a răspuns:

Prin alocatie, sau daca joci vreun joc si te-ai plictisit de el poti vinde contul unui prieten, sau poti vinde alte chestii, ce tie nu-ti trebuie, dar altii au nevoie de ele.