| Anonima007 a întrebat:

Vreau si eu statusuri cu injuraturi...In engleza ...Sau in romana. Da sa fie misto:X.
Mersiii!

2 răspunsuri:
| Marry1227 a răspuns:

Un smq status bag pl in bitsuuu funda?

| AlinaLove a răspuns:

Degeaba te dai tu scumpa, ca eu te stiu de cand erai la reducere!laughing
Daca glumesc cu voi pe messenger, va plangeti ca va iau la misto; dar nu e vina mea ca sunteti la fel de proaste ca fetele de la Indigo
Daca nu ai avea picioare ai purta pantofi? Nu! Atunci de ce porti sutien
Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume! Primeste urarile mele de bine si aceste minciuni nevinovate!
Fundita?big grin