| Anca_6108 a întrebat:

Vreau si eu statusuri despre faptul ca ma simt singura si urata de totisad

4 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima...

Privesc in urma mea, vad, oameni razand Lacrimile sunt, parca sbulberate de vant Cand plang, ma rog la Dumnezeu, mereu Si-L intreb:"Oare, nu Vezi ce vad si eu?"

cea mai grea lovitura in sufletul meu este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul.

am invatat ca oricat ai plange, lumea nu se opreste in loc pentru durerea ta!

cryingcrying

| adee_4040 a răspuns:

Stau,in locul unde eram toti odata, in decorul ce lati uitat si astept, visand la ziua cand veti fii din nou aicibig grin

| Summerrr_3038 a răspuns:

sadsi eu sunt in aceeasi stare...sunt momente cand numai pot si incep sa plang...dar si momente cand ma gandesc ca am toata viata inainte si trebuie sa ma bucur d eawinking

| Dancer1992 a răspuns:

"Voi radeti de mine ca sunt diferita.in schimb, eu rad de voi ca sunteti toti la fel. " - scurt si la obiect.si parerea mea e ca ar trebui sa te bucruri de viata.si eu am trecut prin astfel de depresii si suparari, dar incearca sa nu iei in seama parrile tuturor...fii sigura pe tine!- sper ca asta sa te ajute :*