| Lushaaaa a întrebat:

Bunaaaa TPU. big hug
Vreau si eu niste statusuri gen:
Te iubesc-ia`ti pe alta
Te uras-in timp ce te iubesc
Ranesc-Fara sa vreau
Ma simt singura-Cu toate ca esti aici
... Astept sa vad daca imi da`ti raspunsuri...
Fundaaaaaaaa pentru cele mai bune!

1 răspuns:
| Rinuta a răspuns:

Если я рядом с тобой-[цени].Если ты хочешь идти-[иди].Если не любишь меня–[скажи]. Если не нравлюсь тебе–[пускай].Это ведь Жизнь.Не Ад.И не Рай!
Oн единственный кого я так сильно полюбила, я даже обижаться на него не могу за его поступки
Не забывай оставаться такой, в которую он влюбился.уже никогда не будет так как было раньше.
Парень без девушки - как дворник без метлы!
Просто люблю! И больше ни чего не надо! Видеть его, слашать, ощущать...и знать что он всегда рядом!
Запомни меня такой. Капризной,грубой и нервной.Я не казалась святой,но была тебе верной.
В жизни каждой девушки должно быть не только маленькое черное платьице,но и большое белое!
Бог дал мне корону,горе тому, кто её тронет...
Poate’h ca am aiere’n cap, dar asta e problema mea.Nuh poţi să ma suporţ? Asta ii problema th’a.Nu ma cunosti? Nu mai comenta.Ai grija de viaţa tha nuh de-a mea’
chiar si atunci cand esti suparat.zambeste, nu stii cine se poate indragosti de zambetul tau
Va veni o zi cand imi vei spune : EU nu sunt pentruALTA sunt pentruTINE...Iar eu iti voi sopti incet : AI FOST PTR MINE, ACUM FII PTR ALTA.
cea mai frumoasa dragoste este aceea pentru care lupti...lupta pentru dragostea ta si vei vedea ca vei castiga
E greu de intzeles, nici eu nu pot:
De ce la tine-mi place tot ce nu suport?
Fumez amintiri, ...cu gandul la trecutele iubiri,
Tag in piept sperante,... posibile (in doi) vacante.
Apropo, ...stii de ce barbatii cu BMW-uri au succes la femei?
...Ele citesc printre randuri... Be My Wife!
fiecare dintre noi ar iubi si un gunoi, fetele sunt rafinate, baietii sunt niste porci
TE IUBESC dar nu ralizezi,
Esti tampit sau ai murit?
Ce-a mai ramas de-acum intre noi?
Doar sentimente improscate cu noroi?
Iubesc,...dar stiu ca din iubire iese ura, ...asa ca nici nu stiu ce sa-mi doresc!
Te iubesc dar nu ma crezi, te ador dar nu ma vezi, iar cand ai sa te trezesti nu ai sa ma mai gasesti.
oriunde privesc, pe tine te zaresc,
Incerc sa te gasesc, sa-ti spun ca te iubesc.
Любовь - это болезнь. Но один раз переболев, вырабатывается иммунитет.
Сколько эмоций порой дарит его простое «моя».
Настоящая любовь - это когда тебе всё равно, что о нём скажут твои подружки!
Сердцу не прикажешь... Мозгу не докажешь...
Нет! Это не слезы, это всего лишь дождь... Он скроет всю печаль, но не скроет мою к тебе любовь!
Так хочется услышать от противоположного пола "люблю тебя". Папе, чтоли, позвонить?
не люби его,но будь его любимой. не ищи его,он сам к тебе придет. не ходи за ним,как делают другие. если ты ему нужна, он сам к тебе придет
Cei care ma vorbesc pe la spate, pur si simplu stiu ca eu voi fi mereu cu 2 pashi inaintea
Am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat!
DRAGOSTEA e cel mai dureros sentiment...nu mai bine ma apuk eu de carte?!?
Lacrimile unei femei le merita doar o ceapa
Любовь – как воздух: невидима, но каждому необходима, чтоб жить
sper ca te-am ajutat