| mihaellaandreea a întrebat:

Buna vreau si eu un top al serialelor coreene moderne care sa excluda : boys over flower,playfull kiss, secret garden, scuze, te iubesc, city hunter, personal taste, printesa procuror, 49 zile, take care of young lady, coffee prince, coffee house, my girl, my princess, dream high 1 si 2, god of study,ramen shop, dream, big,ice girl,sam soon, k-pop survial, lie to my, wild romance, acordurile iubirii,maryed my mary, full house, autumn in my heart, jungle fish. multumesc,

Răspuns Câştigător
| saranghae0korea a răspuns:

Poate te ajuta asta:
http://christinayy.blogspot.ro/2011/01/best-korean-drama-of-2010.html
si mie mi-a placut mult bof, palyful.

| mihaellaandreea explică (pentru saranghae0korea):

Multumesc mult chiar e bun siteul

1 răspuns: