Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2779198intrebari
Kurtmann
Ultimele intrebari
Cadouri USB - USBmania
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
23 Oct
SATI 297.883AFISARI
160.296VIZITE
144.007V. UNICI
27 Noiembrie 2010
BUlululica intreaba:

Buna. vreau si you niste statusuri de iarna mai amuzante daca se poate, sau triste.

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 14 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 21 Decembrie 2010 10:14
    Stelutssa a răspuns:
    1) "Cu indiferenţa ta m-ai făcut mai tare. Acum nu-ţi convine dar încet, încet, calc pe urmele tale. Şi abia acum vezi si tu că indiferenţa doare. "

2) "Poate’h ca am aiere’n cap,dar asta e problema mea.Nuh poţi să ma suporţ?Asta ii problema th’a.Nu ma cunoşth’i?Nu mai comenta.Ai grija de viaţa tha nuh de a mea’

3) Am invaţat că oricat mi'ar pasa mie,winkingaltora nu le pasa:-J

4) Ei, n`au haru sa copieze originalu`love struck

5) "Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!"

6) Te crezi in stare să mă poţi judeca? Înceară, dar mai intai fă o analiza având ca subiect de studiu persoana ta!

7) Moartea nu e trista. Trist este faptul că mulţi oameni nu trăiesc cu adevarat.

8) :X [~_~] See the world in a pink way [~_~] :X

9) Ma respecti,te respect.Ma iei cu vrajeala,te iau cu vrajeala.Ma ataci,ma apar.Ma urasti,nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza,pe mine nu ma defineste.

10) Faima existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti.

11) °• Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza.•°

12) Lasati`ma sa fac si bune si rele ,dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.

13) Am muzica in suflet si`n gand.Trec prin toate oriunde, oricand.Muzica e in sufletul meu si va fi aici langa mine mereu.

14) Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea.

15) Curajul nu inseamna absenta fricii, ci puterea de a merge mai departe in ciuda ei.

16) Te gandesti,Aberezi,Trezeste'te,prea frumos visezi.

17) Lasa timpu sa treaca,poti sa faci treaba sa mearga.Nu te grabii,vei reusi.

18) Vreau o viata nouaa!Si de restuuu` caramele!

19) Ca orice copil exista moment in care nu intelegi ce se petrece.

20) La locul potrivit,la momentul potrivit,MAGICUL se intampla.

21) Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visele.

22) Un zambet e ca 1000 de cuvinte.

23)...
  • 27 Noiembrie 2010 12:03
    SCZ nu stiu de iarna

» " A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasc.
    Im not addicted…I’m just affraid of that voice that says ‘goodbye!
    "Cute enough to make you look twice, Sweet enough but not too nice, A lil crazy but not too wild, The kinda girl that'll make you smile

God made mud, God made dirt, God made boys so girls can flirt

If your name was sleep, I would be doing you in bed right now.

I can't be with you So all I will do is sleep. Please don't wake me up from this dream For it's all of you that I can keep

As I lay in my bed looking at the sky I thought "Were the heck did my ceiling go?

I am off in that wonderful land where I can have anything i want! When i wake up i'll have to face reality for the next 12 hours so! Leave me alone!

Looking in the mirror Here's what I see A sad little girl staring back at me She acts so tough And so grown up But that's not who she really is And it's not who she wants to be I know this because that little girl is Me

Somewhere there's someone who dreams of your smile and finds your presence in life worthwhile so when you are lonely remember it's true somebody somewhere is thinking of you.
    To get to heaven first you have to die.

LIfe sucks, love sucks, u suck.

An eye for an eye makes this world blind(puncte de suspensie)

Why be difficult, when with a bit of effort, you can be impossible?

Damn right, I am good un bed: I can sleep for days.

There always are two opinions – mine and the wrong one

Of all the things I’ve lost(puncte de suspensie)I miss my mind the most happy )

good girl (puncte de suspensie) bad intentionshee hee

Baby you think im gonna cry just because i lost you? Every time i lose one, i bounce back with two.
    nOi mergem p sarma(puncte de suspensie)pasheste cu atentzie(puncte de suspensie)nu vrem sa cadem(puncte de suspensie). sub nOi e prapastia(puncte de suspensie)e lOmea cu vise spulberate(puncte de suspensie)ai grija cum calcihee hee
    te salut in stil Armani ca...
  • 27 Noiembrie 2010 12:14
    mihamihaela1234 a răspuns:
    Mosule pe e`mail pari cam indiscret vrei sa afli despre mine tot ce e secret
    If a big fat man creeps into your bedroom one night and stuff’s you into a bag, Then don’t worry ’cause I told Santa I want you for Christmas.

Va informez că incepand de maine sunt dispus sa va primesc cadourile de Craciun. In felul acesta sper sa poata fi evitata aglomeratia din preajma sarbatorilor si statul la coada pentru a mi le inmana! Multumesc pentru intelegere.

De Craciun fii mai bun…. dar eu tot rea raman

spune-i anului ce vine sa-ti aduca numai bine si mai spune-i sa-ti dea tot ce vrea inima ta, sanatate, fericire si la multi bani, la anul si la multi ani!

Undeva acolo departe unde e frig si zapada multa Mos Craciun exista!

E Craciun! Este divin! Ne uitam pe geam afara…prin zapada Mosul zboara? …Ni se trage de la vin

De Craciun, daca vine la tine un tip gras si paros si te baga intr-un sac, nu te speria! I-am scris mosului ca te vreau pe tine de Craciun!

Chiar daca stai intr-o garsoniera fara utilitati la margine de Bucuresti, imagineaza-ti ca ai in casa un brad frumos, bei vin fiert si afara ninge ca-n povesti

4. Sa ai un Craciun minunat pe care sa-l traiesti ca-n povesti si sper sa primesti macar 100% din cadourile pe care le doresti

5. Sarbatori Fericite si un Craciun plin de zapada fina sa ai un an mai bun si la anul’ sa-ti iei masina

Aho, aho, prieten bun...
    Care stai pe mess acum...
    I-a opreste-te din scris...
    Si-asculta ce-am de zis...
    Chiar de esti cu DND...
    BE RIGHT BACK sau BRB...
    Sper sa nu imi dai ignore...
    Ca iti spun un plugusor...
    N-am intrat sa te stresez...
    Am intrat sa iti urez...
    La Multi Ani si fericire...
    Liste de id-uri pline!
    Sarbatori fericitee!

Reteta de sarbatorii:
    Se aduga putins bunatate, ceva mila, un pic de scortisoara si un pumn de bunatate!
    Sarbatori fericite!
  • 27 Noiembrie 2010 16:55
    Delyaa a răspuns:
    Tati...tati...ningeeeeeeelaughing
  • 2 Decembrie 2010 18:50
    Raspuns anonim:
    Ghetus alunecos, zapasa pufoasa ce mai iarna frumoasa
  • 4 Decembrie 2010 15:03
    Raspuns anonim:
    Grace is a bit of a snowflake that put him on the ground co Princess essence of flash.
  • 4 Decembrie 2010 20:12
    Raspuns anonim:
    Sarbatori flescaite!
  • 4 Decembrie 2010 20:58
    Raspuns anonim:
    Mi-ai spus ca ma iubesti, acum imi arati ce putin…
  • 10 Decembrie 2010 14:36
    Raspuns anonim:
    Madutza:anul asta mos carciun vine numai la fetele virgine asa ca a ocolit romana
  • 10 Decembrie 2010 14:46
    Raspuns anonim:
    Madutza:anul asta mos craciun vine doar la fetele virgine asa ca aocolit Romania
  • 16 Decembrie 2010 21:42
    Raspuns anonim:
    Vine mosu, dar nu poate sa te aduca pe tine... taca te-ar fi adus pe tine ar fi fost cel mai frumos cadou pentru mine.
  • 29 Decembrie 2010 11:07
    Raspuns anonim:
    Da
  • 30 Decembrie 2010 10:37
    Raspuns anonim:
    Mosh Craciun, fii mai bun, fii adevarat…(daca nu vei fi impuscat)!
  • 30 Decembrie 2010 16:57
    Raspuns anonim:
    Fetitzo cei cy tini fee?