| MihhaaElla a întrebat:

Sall! vreau si eu niste statusuri de dragoste, triste si amuzante funtitza cele mai bune statusurihappy

Răspuns Câştigător
| Emotionx3 a răspuns:

Totusi e un simplu vis sigh Din care nu as vrea sa ma mai trezesc :]

Sa plng eu pentru voi?raised eyebrows Va mai spun odata smug Nu ma intereseaza ce spuneti oh go on!

Copilaroasa? Da pentru ca imi place Matura? Doar cand vreau Nebuna? Tot timpulbatting eyelashes Prieteni mei? Cei mai tari oameni:X Vrei sa-mi fi prieten? Demonstreaza ca meriti :] ----> Pt cine se simte ^_^

Uita.te bine si analizeaza la rece :] Ca mine nu gasesti mai mult de 10;] Gen editie limitata fraiere!winking

S.a intor cu spatelel la mine, si crezand ca isi pierde mintile mi.a spus "M.am indragostit de o amintire :]

Toate la timpul lor.Roata e rotunda, intr.o zi se va intoarce

Si stiu ca dreptatea nu o fac eu :]

Taci! Spui ca e urata.:] Dar o privesti cu DRAGOSTE love struck

Desi tinea la ea, nu o spunea nimanui :]

Intr.o zi se va intoarce.Stai linistit!

Mi.e dor de inca un zambet straight face am pus atat suflet :]sigh

Plina de idei pentru o iesire din banal. Acel copil ciudat cu acel ceva SPECIAL :X

Si ce daca m-a iubit? Ma va iubi in continuarre. Vre.o problema /?/:] blushing

Nu uita...Momentele sunt clare. Si fumul de tigare si sticlele de acool nu sunt o scapare! :]

• Nu v-a mai fi nimic dUpa tine... doar gustul Tau si umbra ta, doar Mila mea jI sila Ta...

• . O lUme in care totu`mi aparTine big hug Gandul ca`o sa fiu sub influenta ta ma ameteste si ma pierd in visul tau. love struck

Poate nu o intelegi :]E ciudata. Dar ea are tupeu blushing Iti spune totul pe fata blushing :]

Plangi fraiere :] Daca nu ai stiut sa o pretuiesti nu mai e a ta :]

Ea a plecat.:] Lui nu ii pasa :] Dar intr.o zi a gasit o poza cu ea in sertar si zice "Coae oare dc am lasat.o sa plece? "sigh

Ea zice : Tu ti la mine? El zice : Nu tin la tine, am tinut dar acum te.am uitat :] ea : Dc? :[ eltonguetr ca nu te cunosc :] Nu te.am cunoscut niciodata pentru nu mai bagat in seama :]

Pleaca! Nu mai vreau sa te vad niciodat! el : Dc?:[ eu te iubesc!
Ea :Nu ma iubesti.:] Pentru ca tu pe la spatele meu te mozololeai cu alta!:]

Ea il iubeste el o iubeste si se inteleg de minune :] Pana apare ea :] El a lasat.o si ea picase jos de la soc murise :[ El cand am vazut.o merse la ea si spuse "Te iubesc :[ dc ai plecat?:[[[

Ma iubesti? Nu. :] Dc? pentru ca tu crezi ca o sa ai totul la picioare cu ajutorul banilor. Uite doua lucriuri nu ai nu ma ai pe mine si nu ai dragoste.:]

Uite daca vrei niste status de dragoste, spune tot ce simti
Sper ca te.am ajutat. FUNDA love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

3 răspunsuri:
| Anne24 a răspuns:

Http://bla-blla-bla.blogspot.com

Sper sa iti placa!;;)