| Maria_Ynna_2001 a întrebat:

Vreau statusuri in engleza dar sa aiba si traducere... dau fundita pentru cele mai multe si frumoase!
Mersi❤️

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu muncesti singurica sa ti le cauti pe internet?

| Divy a răspuns:

Ce zici de muzică are versuri le găsești și în engleză și în română au toate stările posibile, îți alegi versurile care îți plac apoi le cauți traducerea!
Cu plăcere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You can close your eyes to the things you don't want to see, but you can't close your heart to the things you don't want to feel.
(Poti sa inchizi ochii lucrurilor pe care nu vrei sa le vezi, dar nu poti sa iti inchizi inima lucrurilor pe care nu vrei sa le simti). ~Johnny Depp