| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un status care sa inceapa asa"Bucuria altora..." vrea o continuare (dar sa fie de genu` bucuria altora ma deprima, ma scoate din sarite ) dar sa fie ceva frumos.

6 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Bucuria altora, nu supararea mea, este motivul pentru care beau.(?) laughing

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Sunt o psihopata iar bucuria altora ma deprima smug. Merge?big grin

| Crash94 a răspuns:

Bucuria altora mă face să mă gândesc la faptul că ar trebui să fac ceva folositor cu viaţa mea.

| rutanklan a răspuns:

Bucuria altora, nihilismul unora.

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Bucuria altora... unii se bucura de ea, iar altii nu o suporta, asemanarea dintre aceste opuse sensuri este ca totul este legat de bucurie, totul incepee cu tristete dar se termina cu bucurie, sau totul incepe cu mare tristete dar se termina cu bucurie nesfarsita

| pituuu a răspuns:

Bucuria altora, poate insemna uneori o mare tristete pentru mine. happy Funda? smug