| FaiThLeSS a întrebat:

Vreau si eu un status frumos happy Cel mai frumos ia Fundita :X

Răspuns Câştigător
| Tenchiu a răspuns:

Poimaine se implinesc 2 zile de cand nu mai fumez... asta da vointa!

Nu beau, nu fumez, nu ma droghez... un singur defect am - mint de rup!

NU FURaTI! Parlamentarii nu suporta concurenta.

Eu le stiu pe toate... da-s maritate!

Join the dark side... we have cookiez!

Am mancat usturoi... Nu pot vorbii!

Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit.Acum ca am crescut am realizat ca asa este!

Fetele imi bat in geam...si n-aud... am termopan.

Mai bine taci si doar pari prost... Decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala!

Invisible to everyone! only loosers can see me.

Prea bun ca sa fiu Light!

Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii ...altora!

M-am sculat cu fata la cerceaf asa ca nu ma intoarce!

Esti o fata de milioane…i-a 50 de mii si du-te...

INCREDIBIL. Incearca si tu l! Da-te de 3 ori cu capul de monitor, Da-ti cu tastatura in gura de 20 de ori, Arunca-te pe geam si inchide ochii
. ca rezultat ai sa vezi persoana iubita ce ti-e harazita sa-ti fie nevasta

Ce par frumos ai... pacat ca iti iese din nas!

Ce bine arati... ai fost bolnava?

Astazi am aflat ce e Iubirea... maine afli tu ce-i despartirea!

De ce sa bei si sa conduci cand poti sa fumezi si sa zbori?!

Caut cu lumanarea… gasesc aproape orice

Eu sunt negru ca piperu ma iubeste tot cartieru.

Cine nu ma poate inghitii... sa ma suga!

E bine sa lasi bautura. dar nu e bine sa uiti unde ai lasat-o!

Nu beti apa, pestii fac sex in ea!

My name is Bond... Vaga Bond

Aici poate fii reclama ta!

Doctorul mi-a spus ca sunt nebun... dar vocile din cap il contrazic.

Nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, dorm de la 22 la 6, sunt foarte cuminte. Dar si cand ies din spital...

Bate si ti se va deschide... proces penal!

Salvati energia, dormiti la scoala!

Vand Pitbull. Mananca orice si ii plac foarte mult kopiii.

Angajez Clown. Rog seriozitate!

O femeie trebuie sa faca 70 de lucruri. 69 si cartofi prajiti!

Stiti care e partea cea mai nasoala? Mama prostilor e mereu gravida

Bautura si gagici pentru toti cei de aici!

Daca vin cu-n sac de nuci. e de ajuns sa-ti dau la buci?

Doar cu sabia si cu pumnu... Poti sa ajungi numarul 1!

Ce bine arati. ai fost bolnava?

Ziua in care te-ai nascut sigur era ploioasa, dar nu era ploaie… cerul plangea pentru ca pierduse cel mai frumos inger!

In bere e putere. In vin e sanatate. In coniac e distinctie, iar in apa sunt mikrobi.

Te Iubesc si nu vreau sa te pierd… voi lupta sa recastig iubirea noastra pierduta candva…

Mi-am luat de curand BMW X5 si l-am tunat pana l-am fackut ARO!

Cortina uitarii nu va cadea niciodata peste decorul unei sincere prietenii numai daca spectacolul a luat sfarsit

Ca tine gasesc si in RECYCLE BIN...Ca mine nu gasesti nici pe GOOGLE.

cam astea sunt preferatele mele... sper ca ti-au placut macar cateva big grin

5 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Daca as fi copil mama mi-ar spune ca totul va fi bine, daca as fi copil mi-as lua jucarie si as uita totul, daca as fi copil o gluma m-ar binedispune, dar nu sunt, azi toate astea ma streseaza, as vrea sa mai fiu macar acum putin copil?

Plutesc intre vis si realitate, incat astept ca visul meu sa devina realitate si sa te am aproape.

Love is like heaven, but it can hurt like hell

Love is in the air everywhere you look around.

Vata de zahar? NU.Sirop de capsuni? NU Ciocolata?! NU Nu pot gasi nimic atat de dulce ca tine!

| DayByDay a răspuns:

• Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata!

| mistikk a răspuns:

Crezi ca totul este roz dar de fapt...totul este intunecat, nu intotdeauna viata are culoarea in care esti imbracat

| BitchImfabulous a răspuns:

"♥●°°Ink' o datha. iar si din now. t' fac hight cand' uh' simti slow'.[love struck]"

| Roberta_9103 a răspuns:

"♥●°°Mã Sίmŧ atât de Bίŋε. încât ŋίmεnί ŋu`mί facε Fatzã.love struckX`°°●♥"

Imi zici ´ca sunt ´ tentatsie ´;]. ´ Cand iti fwtsi ´ tarfele ´ nu simti nici0 ´ senzatsie. talk to the hand ´. Cand esti cu ea ´ ma visezi ´ pe mine;> ´. Ai putea ´sa ma ai ´;;]. Dar ´ nu te tine [-x ´.;*!

senzatssia`e unicaa`, do0za de rissc e micca`. viciul meu implicaa`doar placere si dependentssa psihicaa`love struck