| emilia_9113 a întrebat:

vrei sa lucrezi ca promoter in magazinele din Iasi? Noi cautam fete pentru promotii la cosmetice, 7 lei pe ora. Daca va intereseaza intrati pe www.jobmarketing.ro creeati-va un cont si aplicati la anuntul de acolo.
Si stai pe faza, in orice moment pot aparea alte anunturi in care se cauta fete sau baieti si pentru alte promotii:)

2 răspunsuri:
| MicutzaaPooh a răspuns:

7 lei?:-o pe bune?straight face cine crezi ca vine sa stea in picioare cateva ore doar pentru atatia bani? fara suparare :*

| emilia_9113 explică:

In general la promoti se ia 5 lei pe ora. Si pe langa asta ia un salar comun de genu 1000 lei, impartel la 22 de zile lucratoare iti da aprox 45 lei pe zi, si 45 lei pe zi impartit la 8 ore de munca iti da 5, 6 lei pe ora. Deci 7 lei pe ora este foarte ok pentru o promotie si sa nu uitam conditiile de munca si alte beneficii care sunt cunoscute de persoanele care lucreaza in domeniu. happy. Dar, nah la unii e grele cu matematica.