| Alina20 a întrebat:

SMART MODELS cauta fete – baieti dragute/i 17-25 ani pentru promotii flyering, sampling, degustari, hostess, supervisor. Inaltime cel putin 1.65 pentru fete. Cautam in special fete pentru hostess. Pentru inscrieri 2-3 poze fata+corp pe mail. smartmodels1@yahoo.com. Multumim!

3 răspunsuri:
| Alina20 explică:

Bucuresti

| yrynuk88 a răspuns:

Din ce localitate? Multumesc.

| motivation a răspuns:

Buna,ma numesc Carmen, am 19 ani si sunt din Cluj-Napoca.Am lucrat ca hostess, promoter si model timp de 3 ani, insa am facut o pauza de 6 luni iar acum nu prea imi mai gasesc job-uri. Daca a-ti putea sa ma ajutati v-as fi foarte recunoscatoare.E-mailul meu este:mac_rautatea@yahoo.com.Multumesc.