| claudiu_9632 a întrebat:

vroiam sa va intreb ce parere aveti despre baietii care se penseaza? dau fnda si vot

Răspuns Câştigător
| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Sincer!,mie baietii care se penseaza,se epileaza, au grija de corpul lor mi se par foarte draguti! Cunosc astfel de baieti si sunt chiar draguti, au ceva special fata de toti baietii!:d
Bafta!

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Oribil, pur și simplu oribil.
Ok poate doar dacă ai monosprânceană e ok dar în rest nu.
Adică ori sunt băieți ori sunt fete, să se decidă.

| Liviutz98 a răspuns:

Eu cred ca nu este normal sa se penseze baietii deoarece asta fac de obicei femeile... ei trebuie sa arate masculin. Funda?

| Dianaaa1997 a răspuns:

Sincer mie mi se pare dragut, acum normal nici sa nu se vada de la o posta ca sunt pensati, atunci arata naspa. E de apreciat ca ii preocupa cum arata.