| NothingImportant200 a întrebat:

Vroiam sa va intreb cum pot face lucruri micute si dragute pentru a-mi decora camera. Vreau handmade! Fundaaa

Răspuns Câştigător
| McCrush a răspuns:

Pai iti poti face stelute din carton pictate manual cu acuarele,taie o bucata mare de carton in functie de cati prieteni ai si pune-i sa semneze cu markerul pe carton, daca esti fata uitate pe net la cateva modele de rochii si deseneazale pe un carton dupa aceea decupeazale si lipestele, de asemenea poti face un platou de fructe incluzand fructele din carton(probabil te-ai plictisit sa citesti atatea chestii facute din CARTON)si nu in ultimul rand flori din carton.(cartonul in toate de mai sus sa fie defatp coperta unui bloc de desen)sper ca te-am ajutat... funda?

3 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Iti poti atarna pe perete o bucata de pluta pe care lipesti poze cu prietenii tai. Faci diverse obiecte origami(gasesti pe net).Iti cumperi niste stelute fosforescente si le inclei pe pod.Eu cautam pe google cum se fac jucarii din hartie si le atarnam pe draperii.

| McCrush a răspuns:

Ms pentru funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite un site superr cu handmade si alte lucruri frumoase: http://lorette.ro/... funda?