| parishiltonbia a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste idei de a-mi decora camera din lucruri handmade, usor de facut si care arata bine. Dau funda pentru cel mai dragut raspuns si vot pentru toate celelalte.

3 răspunsuri:
| CristinaCrisfest a răspuns:

Pe site-ul www.crisfest.ro vei gasi o multime de articole folositoare : cum sa faci fluturasi 3 d pe care sa-i lipesti pe perete, cum sa faci dintr-o camasa o bluzita superdraguta de vara, cum sa-ti transformi un tricou intr-un colier, cum sa-ti faci un machiaj, o bratara, trandafiri din frunze, din hartie si multe altele. Daca te abonezi pe site vei primi si un material gratuit cu o tehnica minunata cea a serveteluilui de care sigur te vei indragosti plus alte idei. Viziteaza site-ul si cu siguranta iti va fi pe plac. :-)