| ViseColorate_6532 a întrebat:

Buna:X am si eu o intrebare. Cum fac un baiat sa ma placa? Adica e in clasa cu mine si eu il plac dar nu stiu daca el ma place. Cum pot sa aflu sau cum pot sa-l fac sa ma placa? fundita normal:X

Răspuns Câştigător
| ChocaholicBi a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu el muult si sa ii vaci complimente. etc. Si casa afli daca te place roaga o prietena buna sa il intrebe ( ai grija pe cine alegi sa nu strige in gura mare asta ). Succes! Funitza?
d