| LOADING █████████99% a întrebat:

Buna love struck
Baii TPU.In ultima vreme ma simt super aiureastraight face. Ieri vorbeam cu fostul si l`am intrebat daca ar fi sa aleaga intre mine si o colega de care i`a placut pe cine ar alege? El mi-a raspuns ca nu stie si m`am enervat la culme bineinteles.Adica oricand ar fi putut sa ma lase balta daca ar reusi sa o "vrajeasca" pe aceasta colega.Incep sa ma simt asa de, nu stiu, URATA! neatragatoare si toate cele.Sunt de abia clasa a 8 a si inca ma simt mica pentru un prieten desii am mai avut.Nu ma plang "nu mai am prieten de 2 zile!sad". Nu sunt asa de retardata ca sa zic asa. Dati`mi va rog un mesaj si eu o sa va dau poze cu mine si spuneti`va parerea sincerahappy(nu pot sa dau aici pentru ca mi-as dezvalui identitatea) Promit ca dau funda!
Multmesc enormlove struck

Răspuns Câştigător
| Idc12345 a răspuns:

Nu ai nevoie sa-ti spuna cineva cat de frumoasa sau de urata esti... Daca tu te simti bine in pielea ta atunci asa ramai. Daca fostul tau iubit nu stia pe cine sa aleaga poate nu te-a iubit niciodata si a iesit cu tine doar ca sa profie.Nu trebuie sa-ti faci atatea griji, pana la urma esti super ultra mega tanara. Poate fostul tau iubit a zis asta doar ca sa te faca sa te simti asa cum te simti acum, pentru a se razbuna.Fii tare si arata-i ca el nu e de tine nu ca tu nu esti de el. Daca ti-a zis asta, el nu te-a pretuit niciodata.Bafta si sper ca sfatul meu ti-a fost de folos!

1 răspuns:
| ioanamaria56 a răspuns:

Nu te increde in altii sa iti spuna daca esti frumoasa.Daca te simti bine in pielea ta, inseamna ca esti foarte frumoasa. Poate fostul nu te-a iubit niciodata sau si-a batut joc de tine, de aia nu stie (parerea mea). Esti super tanara.Arata-i ca nu esti de el.Bafta!