| ιяιηυк a întrebat:

Buna!love struck O intrebare aiurea. da' nu`i dau de capat.laughing

De ce nu`mi mai apar pozele la toti din lista?straight face Inainte imi apareau toate. dar de la un timp nu`mi mai apar. si nici lor mie.straight face cand vb. cu pers. respectiva imi apare ca are avatarul negru. iar cand ma uit in lista la aceea pers. imi apare la av fata aceea gri.[stiti voibig grin]

Ajutorr!straight face Dau funda; x si voturi folositoare/inteligentebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu numai tie ti se intampla,in ultimul timp foarte multi au problema asta nu dezinstala\instala yahoo sau instala alte versiuni ca nu ai nici un rezultat, nu tine de program, registrii...problema cred, e de la yahoo