| PuiuDulshe a întrebat:

De ceva timp imi apare totul negru pe imvu, nu imi vad avatarul si nimic.Stiti cumva de ce? Si daca stiti cum pot rezolva va rog din suflet sa imi spuneti! Va multumesc! Funda!:*

4 răspunsuri:
| 니코 a răspuns:

Instaleaza din nou imvu si o sa mearga

| PuiuDulshe explică (pentru 니코):

Iarasi nu`mi mai merege.l`am rreinstalat de o multime de ori si tot nu mergesad

| xAle a răspuns:

Si mi`e mi se intampla si nu stiuuu ce sa faccccc

| PuiuDulshe explică (pentru xAle):

Am scris intrebarea de f mult timp, sa stii, mie mi s`a reszolvat singur o.O, ceva timp nu am mai intrat pe imvu cat 2 saptamani si cevawinking si dupa amdat de imvu si nu stiu ce mi-a venit si am intrat pe el si am vz k totul se rezolvase