| Ballet a întrebat:

Buna XD. A 3`a intrebare azi laughing
Bun, deci am vazut un film acum 1-2 ani [ poate chiar mai mult` ],
despre o fata si mama` ei, in care mama fetei ajunge la inchisoare
si ea incepe sa o urasca`, pe urma este adoptata de o femeie [ cred ca singura ], dar se duc sa se intalneasca cu mama reala a fetei care inca era la inchisoare, si ii spune niste lucruri dupa` care, a doua zi o gaseste pe femeie moarta [ S`a sinucis ].
De atunci o sa o urasca si mai mult fata pe mama ei, cu toate ca nu cred` ca a avut vreo vina.
Nu stiu daca tin minte bine, nu stiu daca inainte sa fie adoptata sau dupa`, dar cred ca fata a fost impuscata`...
Dupa, fata devine o rebela, stil emo` sau ceva de genu` XD.
Stiu ca pana la urma se impaca big grin.

Acum, intrebarea mea este: Stie cineva cum se numea filmul? thinking

Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| xLouana a răspuns:

Mai stiu exact despre ce film vorbesti, a fost anul trecut la saptamana financiara, dar din pacate am un lapsus! o sa inerc sa-mi aduc aminte...

Gata! Dragoste otravitoare -> http://www.cinemagia.ro/filme/white-oleander-dragoste-otravitoare-4481/